Відеоспостереження
Охоронні системи

  Монтаж і обслуговування

  Ціни на монтаж, обслуговування, ремонт систем відеоспостереження / сигналізації/ відеодомофонів / СКУД / прихованих замків у Білій Церкві

  Надаємо послуги із встановлення, монтажу, обслуговування та ремонту систем безпеки в Київскій області та на території України.

  Професійне встановлення: ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ,   ОХОРОННОЇ ТА ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ,    ВІДЕОДОМОФОНІВ,    КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ  та ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ (СКУД), ТУРНІКЕТІВ, СИСТЕМ ВИКЛИКУ ПЕРСОНАЛУ, СИСТЕМИ "РОЗУМНИЙ БУДИНОК", ЕЛЕКТРОШОКОВІ ОГОРОЖІ, ОХОРОНА ПЕРИМЕТРА, АВТОМОБІЛЬНИХ GPS ТРЕКЕРІВ, ПРИХОВАНИХ ЗАМКІВ, СЕЙФІВ, СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ОХОРОНЦІВ (контроль виконання служби)

   

  Монтаж відеонагляду в містах: Київ, Біла Церква, Володарка, Узин, Тараща, Сквира, Ставище, Бровари, Бориспіль, Боярка, Фастів, Вишневе, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів, Тетіїв, Кагарлик, Баришівка, Гребінки, Рокитне, Миронівка.

   

  За цінами систем відеоспостереження, сигналізації та інших охоронних послуг звертайтеся за телефоном  або переходьте за посиланням в месенджери Viber / Telegram / WhatsApp.

  Консультації безкоштовні!

  Ми допоможемо захистити ваше майно.

   

  Монтаж системи відеоспостереження та інших охоронних систем

  Компанія ВідеоКІТ  надає послуги установки відеонагляду, сигналізації, відеодомофонів, турнікетів, систем контролю доступу та обліку робочого часу виключно використовуючи товари, которі придбані у нас. Вся продукція, яку ми Вам пропонуємо офіційно надана на ринку безпеки України, має гарантійний термін ремонту, сертифікована згідно вимог нашої країни щодо іноземних товарів.  Самостійно придбані клієнтами системи безпеки ми не встановлюємо.

  Станом на травень 2022 року  вартість установки прихованого замка від 450 грн/шт, комплекта сигналізації від 650 грн/комплект, установки відеодомофона від 800 грн/комплект, установки відеоспотереження від 1500 грн/комплект. До систем контролю доступу й обліку робочого часу підхід дуже індивідуальний, тому ціни можуть значно різнитися в залежності від технічних задач. 

   

  Обслуговування / ремонт  відеоспостереження

  Обслуговування систем відеонагляду ділиться на дві категорії — профілактичне та ремонтне. Після завершення монтажу обладнання на об'єкті,  укладаємо договір технічного обслуговування для постійної та позачергової підтримки системи в робочому стані. ДЛя вже наявних систем маємо змогу запропонувати їх професійний огляд та аналіз поломок, модеонізувати або відремонтувати відеоспостереження й проводити технічне обслуговування згіднот договору в подальшому.

  Наші співробітники зможуть:

  - У випадку поломки, швидко замінити несправне обладнання;

  Перевірити стан всієї кабельної мережі, замінити пошкоджену;

  Перевірити якість передачі сигналу на відеореєстратор;

  - За необхідності, оновити програмне забезпечення;

  Замінити камери відеоспостереження на нові, якщо якість зображення не відповідає побажанням клієнта;

  Перевірити кріплення камер та додаткового обладнання;

  Перевірити запис та якість відтворення відео ;

  - Виконати комплексний ремонт системи відеонагляду;

  - Скласти звіт про виявлені несправності та виконати ії ремонт/ заміну.

  Обслуговування системи відеоспостереження допоможе надовго зберегти ваше обладнання в робочому стані, виявити й усунути несправності , а також попередити їх появу.

  Для швидкого ремонта та планового обслуговування систем видеонагляду необхідно укласти договір, в якому прописаний регламент планового сервіса й вартість ремонто-відновлювальних рабіт системи за її поломки.

  Вартість абонентського обслуговування залежить від техніченої складності системи, кількості компонентів, кількості та періодичності виїздів спеціалістів та віддаленості об'єкта. 

   

   Що буває, якщо не обслуговувати систему відеоспостереження?

  Вас чекає ЦЕ )))))

  Пил повністю припинив роботу відеореєстратора:

  Після обслуговування відеореєстратор запрацював без заміни компонентів

   

  А трапляється й таке laugh