Відеоспостереження
Охоронні системи

  Домофон Біла Церква

  Одним із найбажаніших товарів на ринку безпеки є домофон. І це цілком зрозуміло, тому що на базі домофонної системи можливо  побудувати цілу систему безпеки.

  Домофони за засобом зв'язку поділяються на аудіодомофони та відеодомофони. За кількістю користувачів у одній системі  домофони як аудіо, так і відео можна розділити на одноабонентські домофони та багатоабонентські домофони.  Також до системи домофонії можуть долучатися додаткові компоненти, наприклад,  домофон конс'єржа.

  У комплект домофона входять: панель виклику й аудіотрубка (для аудіодомофона) та панель виклику відеодомофона і монітор відеодомофона.

  А тепер про все докладніше )

  Головне з чого варто розпочати вибір домофона – визначитися яким чином Ваші відвідувачі матимуть зв'язок із Вами - через аудіоканал (лише за допомогою звукового зв'язку) або ще й  за допомогою відео. Якщо Вам достатньо тільки почути хто до Вас завітав і немає необхідності доповнювати домофонну систему камерами відеоспостереження, датчиками руху, датчиками відкриття дверей, додатковими панелями виклику, Вам необхідно придбати аудіодомофон. Якщо Ви бажаєте бачити відвідувачів, спілкуватися з ними, переглядати хто  перебуває за дверима, фотографувати відвідувачів, які можуть завітати у Вашу відсутність, записувати відеоролики за рухом під дверима, доєднати домофон до Вашого смартфона, доповнити домофонну систему відеокамерами, встановити функцію тривоги на відмикання дверей у Вашу відсутність, встановити декілька панелей до одного монітора, Вам потрібен відеодомофон.

  Як аудіодомофони, так і відеодомофони мають вбудовану функцію відкриття замка з трубки або монітора, так що хвилюватися через це не варто.

  Якщо Ви плануєте встановлювати домофонну систему для декількох абонентів використовуйте багатоквартирний домофон  – домофон у багатоповерхівку, в офисний центр і т.п. Ми рекомендуємо заздалегідь продумати засіб зв'язку для кожного абонента. Найкраще встановлювати багатоабонентську  домофонну панель виклику з функцією аудіо та відеозв'язку одночасно. В такому випадку, кожен абонент матиме змогу обрати який саме домофон йому встановити в квартиру чи офіс . Комусь буде достатньо бюджетної аудіотрубки для домофона, а інші встановлять відеодомофон для своїх потреб  і можливостей. Таким чином будуть охоплені всі побажання  і в подальшому під час зміни орендаря чи власника помешкання можливо буде замінити аудіотрубку на відеомонітор без заміни панелі виклику та додаткових витрат.

  Ціна домофона в Білій Церкві, як і в інших містх,  безпосередньо залежить від його функціональності, якості, виробника, бренда.

  Комплект домофона з аудіозв'язком дешевше, ніж комплект відеодомофона. Але аудіодомофон має дуже обмежену кількість функцій – почути відвідувача та відкрити йому двері.

  Ціна відеодомофона також може відрізнятися у рази від  моделі. Все залежить від:

  - якості відеокамери (якості зображення, кута огляду, світлочутливості в темний час доби),

  - матеріалу виготовлення,

  - підключенння відеодомофону  до сматрфона,

  - підключенння домофона до Wifi або мережі Інтернет,

  - наявності слота під карту пам"яті,

  - кількості можливих підключень додаткових панелей виклику та відеокамер,

  - можливості підключення датчиків руху і  відкриття дверей для додаткового захисту приміщення,

  - наявності вбудованої пам'яті в домофоні,

  - можливості змінювати мелодії та відтворювати їх монітором відеодомофона,

  - можливості використовувати монітор як фоторамку.

  Придбати домофон в Білій Церкві завжди можна у нас. Компанія ВідеоКІТ надає великий вибір домофонів на будь-який смак та з різними функціями. Домофон Commax, Arny, NeoLight, Atis, PoliceCam, SevenSystems, Qualvision, Slinex, BasIP, Intercom, Tantos, Kocom, Gardi, Kenwei, Dahua, Hikvision, Meyers, Intervision, Martec, Oltec, DIOS представлені в нашому магазині.

  Якщо виникли запитання – звертайтесь. Будемо раді Вам допомогти!