Відеоспостереження
Охоронні системи

  Сигналізація Біла Церква

  Сигналізація

   

                                                                                      Встановлення охоронної сигналізації один із найважливіших аспектів у безпеці Вашого майна. Важливо встановити сигналізацію в квартиру, будинок, дачу, офіс, магазин, аптеку, підприємство...

  Компанія ВідеоКІТ пропонує Вам охоронну сигналізацію декількох варіантів реагування і всіх виробників, які офіційно постачають та обслуговують свою продукцію на території України.

  Пультова охоронна сигналізація та GSM сигналізація завжди в наявності в нашому магазині за адресою м. Біла Церква, вул. О.Гончара, 7.

  Найнадійніший варіант сигналізації – пультова охорона. Сигнал від спрацювання охоронних датчиків (датчик руху, датчик відкриття дверей чи вікон, датчик розбиття скла, датчик вібрації) або виклик тривоги від об'єкта, що перебуває під охороною, надходить відразу до цілодобового пульта охорони. Дані про виклик отримує група швидкого реагування, які негайно виїздять на об'єкт. Працівники охорони – кваліфіковані спеціалісти, котрі завжди напоготові в найкоротший термін прибути на об'єкт та захистити Ваше майно від сторонніх зазіхань. Можливе встановлення  дротової та бездротової пультової охоронної сигналізації. Одними з найпопулярніших  та надійних виробників такого виду сигналізації є  :

  • Сигналізація Ajax,
  • Сигналізація  ППК МАКС
  • Сигналізація  ППК Оріон
  • Сигналізація  ППК DSC
  • Сигналізація  ППК Satel
  • Сигналізація  ППК Лунь
  • Сигналізація  ППК Дунай
  • Сигналізація  ППК Telsy
  • Сигналізація  ППК Eldes
  • Сигналізація Jablotron.

  Бездротова сигналізація дуже зручна та легка в налаштуванні, керуванні й доповненні різноманітними датчиками для безпеки Вашого майна, здоров'я та життя. Охоронну сигналізацію можна доповнити датчиками затоплення, датчиками диму, датчиками температурного режиму, датчиками газу та іншими. Це зручно, швидко, легко встановити в приміщення з ремонтом, не потребує прокладання кабельної мережі .

  Дротова сигналізація не поступається в якості  та дещо програє, на нашу думку, в дизайні бездротовій, та залишається найнадійнішим видом охоронної сигналізації, без потреби в заміні батарейок чи акумуляторів, з найменшою кількістю хибних викликів, за умови вчасного обслуговування, дотримання чітких правил користування та підтримання чистоти датчиків. Якщо Ви тільки будуєте приміщення або робите ремонт у вже збудованому – це найкращий выбір для охорони. Провідна охоронна сигналізація – це надійність, безпека, відсутність додаткових затрат на заміну акумуляторів чи батарейок.

  GSM дротова чи бездротова сигналізація з викликом на телефон власника без приєднання на пульт охорони підійде Вам якщо :

  • Ви часто знаходитесь поблизу  об'єкта, який охороняється та не покидаєте його на тривалий термін,
  • У Ваших близьких є можливість швидко зреагувати у будь-який час доби та прийти/приїхати на спрацювання сигналізації
  • Об'єкт, що охороняється знаходиться далеко від міста, коли для прибуття групи швидкого реагування необхідно більше 20 хвилин,
  • Ви ніколи не працювали з охоронними компаніями, але маєте бажання перевірити роботу охоронної сигналізації.
  • Маєте намір зменшити витрати на щомісячну абонентську плату за охорону.

  Ми можемо запропонувати Вам комплект сигналізації, який буде відповідати саме Вашим потребам. Також надамо послуги з установки охоронної сигналізації, встановлення на пульт охорони в місті Біла Церква та всій Київській області.

  Ціна комплекта бездротової GSM сигналізації з викликом на телефон власника ВІД 1999 грн.

  Вартість комплекта охоронної пультової сигналізації ВІД 5999 грн

  Встановлення сигналізації в Білій Церкві, Києві, Василькові, Гребінках, Володарці, Узині, Кагарлику, Рокитному, Миронівці, Сквирі, Ставищах, Таращі, Тетієві, Фастові, Баришевці, Боярці, Броварах, Ірпені, Борисполі, Буках   ШВИДКО, НАДІЙНО, ЯКІСНО, З ГАРАНТІЄЮ в Компанії ВідеоКІТ.

  Виконання проєктної та кошторисної документації БЕЗКОШТОВНО.  Також часто проводимо акції з подарунками, знижками, призами. Слідкуйте за новинами)