Відеоспостереження
Охоронні системи

  Камери відеоспостереження Біла Церква

  Вартість камер відеоспостереження дуже відрізняеться. Залежить від формата відеозапису, типу матриці, об’єктава, дальності і типу підсвітки, волого- та пилозахисту, наявності антивандальних якостей корпусу та матеріалу його виготовлення, наявності вбудованих мікрофону на динаміка, слоту для карти пам’яті, можливості віддаленого керування обертом відеокамери, можливістю підключення до Wi-Fiі т.п.

  За форматом запису відео зображення на сьогодні камери відеоспостереження поділяються на АНАЛОГОВІ та ЦИФРОВІ IP.

  Аналогові відеокамериможуть бути у різних виробників різного формату – CVIвідеокамериTVI камери, AHDкамери спостереженнята  CVBSкамери відеонагляду. Загалом, ці формати передбачені у всіх виробників, які офіційно завозять свою продукцію в Україну. Зачасту, ці відео формати об’єднуються в одній відеокамері – мультиформатній. Багатоформатні камери відеоспостереження автоматично визначають формат відеозапису відеореєстратору, який під’єднується або інсталятор самостійно налаштовує даний формат.

  Якість зображення в даних відеокамерах доволі непогана, якщо Вам необхідно наглядати за тим, що відбувається на об’єкті та немає необхідності деталізувати зображуване. Наприклад, встановити відеоспостереження в будинок, офіс, квартиру, встановити відеокамери в під’їзд ОСББ, невеликий магазин чи дачу в Блощинці, Шкарівку, Мазепинці, Фурси, Матюші, малу Антонівку, малу вільшанку, Трушки, Черкас, Томилівку, Пилипчу, Поправку, Яблунівкку, Озірнодобре та якісно за допомогою аналогових відеокамер від 2Мп 1080р.

  Цифрові IPкамери відеоспостереженнявстановлюють на об’єкти, де необхідно, збільшувати, зближати, деталізувати записане відео. Якість зображення відео в них віще та чіткіше. Якщо Вам необхідно встановити відеокамери на завод, підприємство, склад в Білій Церкві, Володарці, Узині, Баришівці, Кагарлику, Василькові, Гребінках, Боярці, Броварах, Борисполі, Рокитному, Миронівці, Сквирі, Ставищі, Таращі, Тетієві та Фастові– краще зупинити свій вибір на IPвідеокамерах. Вони більш професійні, менше застарівають в процесі розвитку технологічного прогресу та чудово служать для якісної системи відеоспостереження.

  На якість зображення відеокамери дуже впливає тип встановленої матриці. Останнім часом, вони дуже швидко змінюються і покращуються.

  Рухомість об’єктива у відеокамері впливає на кут огляду камери і дальність її бачення. Чим більший об’єктив у міліметрах, тим менший кут огляду він захоплює, водночас тим чіткіше Ви побачите об’єкти, розташовані далі від камери. Монофокальні об’єктиви відеокамер  не змінюють кута огляду, він у них сталий. Варіофокальні обєктивикамер спостереження можуть бути змінені в залежності від закладених виробником параметрів.