Відеоспостереження
Охоронні системи

  Ціна відеоспостереження

  Ціна відеоспостереження Біла Церква

  Вартість професійної системи відеоспостереження залежить від якості та кількості компонентів системи (відеокамери, реєстратора, жорсткого диска, блоків живлення, кабельної продукції, тощо) та обсягу робіт з їх установки, монтажу та налаштуванню.

  Системи відеоспостереження можуть бути АНАЛОГОВИМИ та ЦИФРОВИМИ.

  Ціна аналогової системи відеоспостереження (CVI відеокамери, TVI камери, AHD відеоспостереження та CVBS) ДЕШЕВША цифрової, але якість зображення під час збільшення та деталізації картинки гірша системи IP відеонагляду.

  Відеоспостереження комплект в Білій Церкві на 1 відеокамеру внутрішню чи зовнішню із установкою «під ключ»  ЦІНА від 7800 грн. В цю суму входить камера відеоспостереження 2Мп 1080р, реєстратор на 4 канали (відеокамери), жорсткий диск для систем відеоспостереження  1Тб, комплект пасивних підсилювачів відеосигналу, блок живлення 3А, кабель Одескабель 20м, коробка монтажна розподільча OBO Bettermenn , монтажний комплект, вартість робіт та проїзду по місту. Монітор до комплекту не входить. Привабливість даної системи відеонагляду в її невеликій вартості та можливості розширення до 6 відеокамер на базі того ж відеореєстратора для відеоспостереження і жорсткого диска. Додаються тільки відеокамери і компоненти для їх установки.

   

  Цифрове IP відеоспостереження в Білій Церкві на 1 камеру з установкою «під ключ» ЦІНА від 9600 грн. В комплекті IP відеореєстратор на 4 IPкамери, цифрова камера 2Мп 1080р, жорсткий диск для систем відеоспостереження Western Digital 1Тб, комутатор некерований 4-портовий, кабельна продукція Одескабель 20м, коробки монтажні розподільчі, вартість робіт та проїзд містом. Монітор в комплект не входить. Чіткість зображення IP системи відеонагляду краща аналогової, також є можливість розширення системи до 4 відеокамер на базі того ж відеореєстратора з жорстким диском та комутатора.

  Установка відеоспостереження в Біла Церква, Київ, Васильків, Володарка, Узин, Баришівка, Кагарлик, Гребінки, Боярка, Бровари, Бориспіль, Рокитне, Миронівка, Сквира, Ставище, Тараща, Тетіїв, Фастів на основі відеокамери зі слотом під карту пам’яті  ЦІНА від 4500 грн. Якщо ви на недовгий термін покидаєте приміщення чи територію, де встановлено відеоспостереження, чи не маєте необхідності в тривалому записі подій, то відеореєстратор можна не встановлювати. Якщо Вам необхідно зберігати запис тривалий час, то встановлювати реєстратор відеоспостереження з жорстким диском необхідно.

  Ви маєте можливість обрати будь-яку систему відеоспостереження, а ми завжди допоможемо визначитися з вибором. Звертайтесь!