Відеоспостереження
Охоронні системи

  Ціна відеоспостереження Біла Церква

  Ціна відеоспостереження Біла Церква

  Вартістьпрофесійної системи відеоспостереження залежить від якості компонентів системи (відеокамери, реєстратора, жорсткого диска, блоків живлення, кабельної продукції, тощо) та обсягу робіт їх установки, монтажу та налаштуванню.

  Системи відеоспостереження можуть бути АНАЛОГОВИМИ та ЦИФРОВИМИ.

  Ціна аналогової системи відеоспостереження (CVIвідеокамери, TVIкамери, AHDвідеоспостереження та CVBS) ДЕШЕВША цифрової, але якість зображення під час збільшення та деталізації картинки гірша системи IPвідео нагляду.

  Відеоспостереження в Білій Церквіна 1 відеокамеру внутрішню з установкою «під ключ»  ЦІНА від 4500 грн. В цю суму входить камера відеоспостереження внутрішня в пластиковому корпусі 1Мп 720р, реєстратор на 4 канали (відеокамери), жорсткий диск відновлений 0,5Тб, комплект пасивних відеопідсилювачів, блок живлення 3А, кабель Одескабель внутрішній, коробка монтажна розподільча, монтажний комплект, вартість робіт. Монітор до комплекту не входить. Привабливість даної системи відеонагляду в її невеликій вартості та можливості розширення до 5 відеокамер на базі того ж відео реєстратора для відеоспостереження і жорсткого диска. Додаються тільки відеокамери і компоненти для їх установки.

   

  Цифрове IPвідеоспостереження в Білій Церквіна 1 камеру з установкою «під ключ» ЦІНА від 8000 грн. В комплекті IPвідеореєстраторна 4 IPкамери, цифрова камера 1 Мп 720р, жорсткий диск відновлений на 0,5Тб, кабельна продукція Одескабель внутрішня, коробка монтажна розподільча, вартість робіт. Монітор в комплект не входить. Чіткість зображення IPсистеми відеоспостереженнякраще аналогової, також є можливість розширення системи до 4 відеокамер на базі того ж відеореєстратора з жорстким диском.

  Установка відеоспостереженняв Біла Церква, Київ, Васильків, Володарка, Узин, Баришівка, Кагарлик, Гребінки, Боярка, Бровари, Бориспіль, Рокитне, Миронівка, Сквира, Ставище, Тараща, Тетіїв, Фастівна основі відеокамери зі слотом під карту пам’яті  ЦІНА від 2050 грн. Якщо ви на недовгий термін покидаєте приміщення чи територію, де встановлено відеоспостереження, чи не маєте необхідності в тривалому записі подій, то відеореєстратор можна не встановлювати. Якщо Вам необхідно зберігати запис тривалий час, то встановлювати реєстратор відеоспостереження з жорстким диском необхідно.

  Ви маєте можливість обрати будь-яку систему відеоспостереження, а ми завжди допоможемо визначитися з вибором. Звертайтесь!