Відеоспостереження
Охоронні системи

  Як замінити старі камери відеонагляду

  Модернізація системи відеоспостереження на основі технології HDCVI, AHD и HDTVI.

  Для охорони майна системи відеонагляду почали застосовувати  в середині 90-х років, це були , зазвичай, чорно-білі з низькою роздільною здатністю камери ( 380 - 560 ТВЛ), але технічний прогрес не стоїть на місці й на початку 2000-х з'явились кольорові камери відеоспостереження, та їх роздільна здатність залишалася все ще низькою (420-560 ТВЛ). До середини минулого десятиліття з'явились камери з кращою роздільною здатністю (600, 700 и 800 ТВЛ), потім стали з'являтись відеокамери високої чіткості (1000 и 1200 ТВЛ), їх ціна спочатку була доволі високою, майже як на ІР системи. Останні 5-6 років ринок охранних систем наповнили відеокамери HD роздільної здатності від 1Мп (720р) та вище. Їх якість стає все краще і краще, технічні характеристики покращуються з кожним випуском нової моделі або оновленням попередньої версії відеокамери.
  Тому модернізацію системи відеонагляду можливо виконати по- різному: встановити більш сучасну аналогову систему HD відеоспостереження,  ефект від цього буде значним, є достатній вибір HD CVI/ HD TVI / AHD обладнання. Або замінити старий відеонагляд на сучасну  ІР систему, що є найкращим варіантом , але очікуйте , що затрати будуть більш помітними.

  Головною перевагою заміни аналогового відеоспостереження є те, що для модернізації  немає необхідності замінювати кабельні траси (за умови їх працездатності).  Необхідно  тільки замінити відеокамери й реєстратори. Вартість HDCVI, AHD и HDTVI - обладнання  нижа, ніж IP,


  Плюсами HDCVI, AHD и HDTVI ситем відеоспостереження є те, що немає обмеження довжини лінії, яка з'єднує камеру та реєстратор / сервер, також  по одному  кабелю передаються відеосигнал,  аудіо сигнал , команди керування для камер Speed dome та живлення. Найголовніше -   нова технологія дозволяє отримати зображення HD и Full HD до 4К якості, як і IP-відеосистем.
  Отже, система відеоспостереження на технології HDCVI, AHD или HDTVI, зекономить не лише гроші, а й час, оскільки модернізацію можливо виконати в найкоротший строк від 1 до 3 днів, у залежності від масштабів об'єкта та кількості камер.

  Перед початком робіт необхідно перевірити кабельні траси на працездатність, виконати перевірку накопичувачів інформації, раз'ємів та блоків живлення / комутаторов (для цифрових систем). Підготувати кошторисну документацію, погодити із замовником кількість та технічні характеристики компонентів системи. Виконати заміну обладнання, налаштування і погодження компонентів, налаштування для віддаленного доступу та керування власником.  І модернізована система готова до роботиyes

  Компанія ВідеоКІТ має значний досвід у роботі, заміні компонентів та модернізації систем відеонагляду як для приватних клієнтів, так і на виробництвах. У нас є варіанти покращення відеоспостереження саме для Вас.