Відеоспостереження
Охоронні системи

  Доставка і оплата

  Як придбати камери відеоспостереження компанія ВідеоКІТ в Білій Церкві,купити домофон Білая Церква, сигналізація Біла Церква

  Можливі різні варіанти оплати Вашого замовлення :  готівковий, безготівковий, з ПДВ або без.

   

   

  Доставка замовлень товарів безпеки компанії ВідеоКІТ

   

  Наш інтернет магазин videokit.com.ua здійснює доставку замовлень Україною безкоштовно (замовлення від  2500 грн) та за рахунок покупця (вартість замовлення до 2500 грн) кур'єрською службою Нова пошта.

   

  Механізм работи служби доставки:

   

  Кур'єрська служба отримує посилку, видає квитанцію з  номером декларації, який їй присвоїли. Цей номер ми повідомляємо отримувачеві. За номером декларації та документами, що підтверджують особу або  за допомогою мобільного додатка Нової пошти, замовник отримує посилку. Оплата посилки здійснюється під час отримання або за попередньої оплати. Срок доставки в средньому відбувається за 1-3 доби. Зі переліком відділень  служби Нова пошта ви маєте можливість ознайомитися на сайті компанії та обрати найзручніше найближче до Вас відділення .

   Коли отримуєте посилку з товарами безпеки від нашої компанії Ви маєте обов'язково перевірити цілісність та відсутність механічних пошкоджень  вмісту, наявність і кількість товарів, тільки після цього виконайте проплату. З товарами Ви отримаєте товарний чек, який необхідно зберігати протягом гарантійного терміну.

  Відправка товарів, які знаходяться в наявності в нашому магазині, відбувається в день замовлення. Продукцію, яка перебуває на складі, надсилаємо протягом 1-2 робочих днів.

  Приємних покупок )