Відеоспостереження
Охоронні системи

  Про нас

  ВідеоКІТ -  Відеоспостереження, Охоронні системи Біла Церква

  Ми компанія VideoKIT –  досвідчена команда,  більше 20 років роботи з системами технічної охорони.

  Перебуваємо на лідируючих позиціях у Київській області з продажу, встановлення, обслуговування, ремонту  та налаштування будь-якого охоронного обладнання і систем відеоспостереження. Надаємо послуги приватним особам  і підприємствах у містах: Київ, Біла Церква, Володарка, Узин, Баришівка, Кагарлик, Васильків, Гребінки, Боярка, Бровари, Бориспіль, Рокитне, Миронівка, Сквира, Ставище, Тараща, Тетіїв і Фастов.


    Одним із напрямків діяльності нашої компанії є гуртово-роздрібна торговля великого кола компонентів для створення професійних систем охорони будь-якого класу – різного типу камери відеоспостереження, відеореєстратори, охоронної  сигналізаціївідеодомофони, елементи систем контролю доступу СКУД й обліку робочого часу, турникети, приховані замки, сейфи, автомобільні GPS трекери, кабельна продукція та товари для монтажа.

   Окрім  продажів, наша компанія виконує комплексні роботи з монтажу, налагодженню й обслуговуванню систем технічної охорони об'єктів:

  1. - Відеоспостереження аналогове й цифрове. Будь-якої складності, від однієї камери в невеличких торгових відділах чи житлових об'єктах  до систем із понад 100 камер на промислових об'єктах.
  2. - Сигналізація GPS та Wi-Fi з викликом за тревогою на телефон власника об'єкта або на пульт служби швидкого реагування (пультової охорони) з виїздом на об'єкт групи. 
  3. - Відеодомофони в квартиру, приватний будинок, офіс, торгово-офісні приміщення. 
  4. - Системи контролю доступу (СКУД) до об'єкта. Можливі застосування з ідентифікацією через ключ або за біометричними даними - відбитку пальця, рисам обличчя, сітківки ока. На даний момент є дуже актуальними системи СКУД на виробничі приміщення або до офісів за температурою тіла та наявністю захисної маски на обличчі.
  5. - Системи обліку робочого часу із синхронізацією до бухгалтерських програм. Відтепер не потребує залучення додаткового працівника для обліку табелювання робочого часу працівників. Інтегрується разом із системою СКУД. Звіти щоденні, позмінно, щомісячно, поквартально і т.д.
  6. Турнікети на прохідні з підрахунком і обліком відвідувачів, обмеженням доступу певним особам, котрі не занесені в список працівників.
  7. - Системи виклику персонала в кафе, бари, ресторани та медичні заклади. Виклик офіціанта до столика. Виклик медсестри в палату.
  8. - Пиховані замки для вхідних дверей і сейфів. Не помітні із зовнішньої сторони, не мають замочної свердловини. Керуються дистанційними пультами або за допомогою мобільного додатка на смартфоні.
  9. - Шокові електроогорожі периметра з ліцензією та заключенням МОЗ України.
  10. - Сейфи.
  11. - GPS трекери - стеження за автотранспортом особистим чи комерційним за допомогою програми на комп'ютері чи мобільного додатку.    Увесь асортимент товаров для технічної охорони ліцензований та пройшов  сертифікацію для продажів Україною. Гарантійний термін від 12 місяців та більше. Ми прагнимо аби наші клієнти завжди залишалися задоволеними якістю робіт і надійністю та практичністю товара, який придбали.


  Співробітники Компанії ВідеоКІТ висококваліфіковані та мають великий досвід роботи (більше 27 років !!!), що забезпечує якісний підхід до кожного клиєнта. Наша мета –  рекомендувати Вам саме ту продукцію, яка максимально відповідає бажаним вимогам.

  Приємних Вам покупок!  Будьте у безпеці!!! )