Відеоспостереження
Охоронні системи
  Фільтри

  Блоки живлення

  Сортувати за ціною:
  Dahua DH-PFM321D-EN
  196.00 грн
  Dahua PFM300
  230.00 грн
  Utex UTA40-1H-DM SMALL
  255.00 грн
  Full Energy BBGP-123
  645.00 грн
  Full Energy BBG-123
  660.00 грн
  U-Tex ZTU 1205B
  820.00 грн
  Utex UTA60-1H-DM SMALL
  290.00 грн
  U-Tex ZTU 1210B
  1585.00 грн

  Для подачі живлення системам відеоспостереження використовують адаптрери живлення. Блоки живлення можуть бути безперебійної подачі живлення (безперебійники)  з акумуляторними батареями або звичайні адаптери живлення. Будь-які блоки живлення для відеоспостереження використовують в ролі адаптерів для пониження живлення з мережі 220В до 12В, які необхідні для аналогової системи відеонагляду, або 48В, необхідних для цифрового відеоспостерження. Для подачі безперебійного живлення (у випадку відключення світла чи різких скачків напруги) використовують джерела безперебійного живлення (ДБЖ), вони ж UPS.

  Всі блоки живлення різні за максилальною напругою, варіантами виконання корпусу (герметичний/ негерметичний корпус, матеріал - пластик чи метал), типом підключення до загальної мережі електроживлення  (із вбудованою вилкою та з необхідністю її додаткового монтажу), із можливістю регулювання напруги та без.

  У встановленні аналогових систем відеоспостерження без необхідності застосовувати безперебійні джерела живлення інженери Компанії ВідеоКІТ використовують перферовані блоки живлення 12В/ 3Аг із розрахунку 1 адаптер живлення на 2 камери відоспостерження. Зверніть увагу, що до реєстраторів відеонагляду в комплекті вже є блоки живлення, їх окремо купувати не потрібно. Для HD систем відеоспостерження із необхідністю використовувати безперебійники застосовуємо блоки живлення в залежності від типу об'єкту (в металевому чи пластикову корпусі) та кулькості обладнання, яке потребує безперебійної подачі живлення (розраховується індивідуально). Саме за такої схеми ми можемо гарантувати роботу блоків живлення за вказаним гарантійним терміном і без відключення всієї системи одночасно в разі виходу з ладу одного з адаптерів живлення.

  УВАГА ! Джерела безперебійного живлення не комплектуються акумуляторними батареями, їх дивіться у розділі АКУМУЛЯТОРИ