Відеоспостереження
Охоронні системи
  Фільтри

  Клавіатури / брелоки керування

  Сортувати за ціною:
  SEVEN HOME A-7015
  210.00 грн
  Ajax SpaceControl black
  669.00 грн
  Ajax SpaceControl white
  669.00 грн
  Ajax KeyPad white
  2099.00 грн
  Ajax KeyPad black
  2099.00 грн
  Ajax KeyPad Plus black
  2999.00 грн
  Ajax KeyPad Plus white
  2999.00 грн
  Oltec RC-43
  Немає в наявновсті

  Засобами керування охоронної сигналізацієї є клавіатури та брелоки. За іх допомоги можливо здійснювати управління охоронною системою - вмикати й вимикати режим охорони. Всі засоби керування, які представлені в інтернет-магазині Компанії ВідеоКІТ, є бездротовими. Необхідність іх придбання визначає сам замовник / покупець залежно від його потреб (призначення об'єкту, кількості користувачів і т.д.). До базових комплектів сигналізації клавіатури та додаткові брелоки не входять.

  Керувати сигналізацією за допомогою клавіатури або брелока, а не лише мобільного додатку смартфона, зручно, швидко та безпечно. Ми завжди рекомендуємо купити клавіатуру чи брелоки керування охоронною сигналізацією у випадку, якщо до постановки / зняття з охорони залучені діти, люди похилого віку, наймані працівники. Також придбати хочаб один додатковий брелок керування завжди радимо кожному власнику сигналізації на випадок втрати / розряду акумуляторної батареї смартфона. Якщо встановлюють та знімають об'єкт з охорони ваші малолітні діти та батьки поважного віку, то користування клавіатурою або брелоком для них буде більш зручним, ніж здійснювати додаткові маніпуляції з телефоном - дістати гаджет, увійти у програму керування, здійснити керування, закрити програму, покласти на місце телефон. Таким чином телефони не будуть піддаватися додатковим маніпуляціям, а значить, будуть більш захищені від падінь. Купівля брелока сигналізації економніша за заміну екрана сучасного смартфона.

  Дуже зручно встанолювати клавіатури керування сигналізацією на об'єктах, де працюють наймані робітники. Оскільки, це люди які можуть змінюватися, то не буде необхідності долучати їх телефони до програми керування вашою сигналізацією. Якщо працівник звільнився, то необхідно лише змінити код паролю на клавіатурі або від'єднати його карту керування від загальної системи. Інших додаткових дій, - перевірка смартфона на від'єднання від програми та пошук колишнього працівника з метою повернення брелока, не потрібно виконувати.

  Клавіатура та брелока сигналізації допоможуть вам керувати охоронною системою якісно, швидко, надійно та без зайвої витрати часу.

  За консультацією з приводу підбору моделей, які потрібні саме для Вашої системи безпеки,  звертайтеся до наших менеджерів.