Відеоспостереження
Охоронні системи
  Фільтри

  Сирени

  Сортувати за ціною:
  Ajax HomeSiren black
  1499.00 грн
  Ajax HomeSiren white
  1499.00 грн
  Ajax StreetSiren white
  2999.00 грн
  Ajax StreetSiren black
  2999.00 грн

  Сирени - звукові або світлозвукові оповіщувачі про тривогу.  Вони є ефективним методом психологічного відлякування зловмисників та миттєвим звуковим повідомленням осіб, які  перебувають неподалік об'єкту, який охороняється, про небезпеку. Оповіщувачі подають сигнал після спрацювання будь-якого датчика охоронної сигналізації. Різняться оповіщувачі за видом сигналу - тільки звуковий або світловий і звуковий одночасно; рівнем гучності звукового сигналу; кольором світлової індикації сирен, способом з'єднання звукової сирени із централлю сигналізації; способом монтажу - внутрішній чи зовнішній.

  Залежно від виробника систем безпеки, сирени можуть бути вбудовані в централь керування сигналізацією, можуть безпосередньо входити до базового комлпекту сигналізації або доукомплектовуватися окремо за бажанням клієнта. До комплектів бездротової сигналізації Oltec та Seven Systems, які представлені в нашому магазині ВідеоКІТ, звукові оповіщувачі входять (залежно від комплекту сирени в них або вбудовані в централь керування, або окремі дротові внутрішнього монтажу ). До комплектів сигналізації Ajax сирени не входять, їх потрібно придбати додатково.

  Важливо пам'ятати, що для самостійного використання охоронної сигналізації ви самі обираєте необхідність встановлювати сирену. Якщо плануєте користуватися послугами пультової охорони з викликом групи швидкого реагування, то необхідно дізнатися умови потреби встановлення звукових оповіщувачів у охоронної фірми.

  За допомогою у підборі та придбанні сирен охоронної сигналізації звертайтеся до консультантів Компанії ВідеоКІТ.